درباره ما

>درباره ما
درباره ما 1397/1/13 21:15:27

تیم beSocial

علیرضا نوائی
علیرضا نوائیمتخصص دیجیتال مارکتینگ و مدیر پروژه

علیرضا دارای مدرک مهندسی الکترونیک از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس مدیریت مهندسی از دانشگاه Uniten مالزی است. در ۴ سال گذشته عمده فعالیت او مشاوره کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ و مدیریت پروژه های نرم افزاری بوده است. احتمالا برای هر نوع همکاری اولین جلسه را با او خواهید داشت. او موسس socila است و مدیریت پروژه ها را بر عهده دارد.

داروش پارمار
داروش پارمارکدنویس و توسعه دهنده وب و موبایل

داروش مدیر یک تیم برنامه نویسی در هند و تخصص او توسعه نرم افزارهای تحت وب و اپلیکیشن های اندروید و iOS است. دانش به روز، تعهد و خوش قولی تیم حرفه ای داروش باعث شد که socila اجرای کلیه پروژه های نرم افزاری را به داروش و تیم او محول کند. داروش مهندس نرم افزار از دانشگاه Indira Gandhi National Open University هند است و مدت ۷ سال است که برنامه نویسی میکند.

مصطفی رضایی
مصطفی رضاییگرافیست وب

مصطفی یک گرافیست خلاق و حرفه ای، موسس و مدیر یک کانون تبلیغاتی است. او در زمینه مدیریت پروژه های گرافیک وب، موشن گرافی و تصویرسازی تجربیات فراوانی دارد. عمده فعالیت مصطفی در social در حوزه مارکتینگ محتوا میباشد.

رضا طالبی
رضا طالبیایده پرداز و طراح کمپین های تبلیغاتی

رضا ایده پردازی میکند. ۷ سال مدیریت شرکت تبلیغاتی، اجرای پروژه های بزرگ و اطلاعات کامل نسبت به بازارهای مختلف و تهدیدها و فرصت های آنها او را تبدیل به یک مدیر تبلیغات حرفه ای کرده است. کمپین های تبلیغات در فضای مجازی زیر نظر رضا برنامه ریزی و اجرا میشود.