طراحی وب سایت

>طراحی وب سایت
طراحی وب سایت 1397/6/9 13:51:35

طراحی وب سایت

این روزها دیگر همه میدانند که کسب و کارها برای فروش و درآمد بیشتر نیاز به حضور در فضای مجازی دارد. یکی از مهمترین پروسه های حضور در فضای مجازی، طراحی وب سایت آن کسب و کار است. مهم نیست کسب و کاری کوچک هستید یا یک سازمان بزرگ. مهم این است که مشتریان بالقوه شما در اینترنت جستجو میکنند و احتمالا اولین انتخاب آنها پیشنهاداتی است که موتورهای جستجو به آنها نشان میدهند. یعنی دیگر حتی صرف وجود یک وب سایت تضمینی برای فروش بیشتر شما نیست. شما باید وب سایتی داشته باشید که هم برای مخاطبان جذاب باشد و هم برای موتورهای جستجو. ما در دپارتمان طراحی و توسعه وبسایت خدمات متفاوتی را به شرح زیر ارائه میکنیم:

 • سایت های شرکتی
 • فروشگاه های اینترنتی
 • پرتال های سازمانی تحت وب
 • سایت های خبری
 • سایت های شخصی
طراحی وبسایت

مراحل طراحی وب سایت

مرحله ۱: تحقیق و تعیین استراتژی

اولین قدم در طراحی وبسایت انجام تحقیقات جهت شناخت کسب و کار، نوع و نیاز مخاطبان و همچنین وضعیت رقبا میباشد.

نتایج این تحقیقات منجر به تدوین استراتژی، برنامه ریزی پروژه و تهیه تایم لاین اجرایی خواهد شد.

مرحله ۲: تعیین ساختار اطلاعات

پس از شناخت مخاطبان، مزیت های رقابتی کسب و کار و تعیین استراتژی ها نوبت به طراحی تجربه کاربری (UX) و ساختار اطلاعات در وبسایت میرسد.

این فاز شامل تعریف لایه های وبسایت،‌ ویژگی ها، پروسه ها و مسیر حرکت بازدید کننده در سایت میباشد که در نهایت بصورت یک وایرفریم ارائه میگردد.

مرحله ۳: طراحی

این فاز شامل اعمال طرح های گرافیکی و کالیته رنگی به وایرفریم است. پس از انجام آن یک ماکت از وبسایت نهایی آماده میشود که جهت بررسی و تایید نهایی به کارفرما ارائه میگردد. ارتباط بین صفحات،‌ ترکیب رنگی و طرح های گرافیکی وب سایت تا حد زیادی در این مرحله مشخص خواهد شد.

مرحله ۴: کدنویسی و توسعه

کلیه وب سایت ها بصورت واکنشگرا (Responsive) طراحی میشوند تا  مخاطبان بتوانند براحتی در موبایل و تبلت از آن استفاده کنند. ظاهر وبسایت به کمک HTML5 و جاوااسکریپت برنامه نویسی میشود و سیستم مدیریت محتوای WordPress  جهت مدیریت سایت استفاده میگردد. همچنین در صورت نیاز سیستم مدیریت محتوا (CMS) اختصاصی برای وب سایت برنامه نویسی و تولید خواهد شد.

مرحله ۵: تست کیفیت

مرحله بعد کنترل و تست کیفیت وبسایت است. در این فاز کلیه ویژگی ها، پروسه ها و امنیت وب سایت تست میشوند. این تست ها بر روی مرورگر های مختلف و همچنین انواع موبایل، تبلت و لب تاپ و کامپیوتر انجام میشود تا ایرادات احتمالی مشخص شده و نسبت به رفع آنها اقدام گردد.

مرحله ۶: راه اندازی و بهینه سازی

مرحله آخر راه اندازی وب سایت، و تحویل و آموزش آن به کارفرما میباشد. از این زمان به مدت یکسال فاز پشتیبانی فنی وب سایت آغاز میگردد که شامل موارد زیر است:

 • به روزرسانی سیستم مدیریت محتوا

 • به روزرسانی افزونه های وبسایت

 • بک آپ گیری روزانه از محتوای وب سایت

 • بازگرداندن سریع وبسایت در صورت هرگونه هک و خرابکاری

 • رفع باگ ها و اشکالات وب سایت

سوالات متداول

هزینه طراحی وب سایت های مختلف بسته به کاربری ، تعداد صفحات، نوع گرافیک و فاکتورهای دیگر میتواند متغیر باشد . اگر میخواهید هزینه دقیقتری از طراحی وب سایت داشته باشید از طریق این فرم یا شماره تلفن ۰۹۱۲۳۷۶۲۶۲۳ با ما تماس بگیرید. ما در عرض ۲۴ ساعت هزینه را بررسی و به شما اطلاع خواهیم داد.

فرمول ما جهت پرداخت هزینه طراحی وبسایت عبارت است از:

 • ۵۰٪ پیش پرداخت
 • ۳۰٪ پس از ارائه دمو
 • ۲۰٪ پس از تحویل نهایی وب سایت

جریمه میشویم. ما به ازای هر روز تاخیر ۲٪ مبلغ کل قرارداد را از مبلغ نهایی کسر میکنیم.

محتوای وب سایت به دو قسمت اصلی زیر تقسیم میشود:

 1. محتوای ثابت (لوگو، تصاویر اصلی، درباره ما، اطلاعات تماس، اطلاعات مشتریان، اطلاعات محصولات و خدمات و مواردی از این قبیل)
 2. محتوای متغیر (مقالات بلاگ، اخبار جدید، محصولات جدید و مواردی از این قبیل)

محتوای ثابت میباید در ابتدای پروژه توسط شما در اختیار ما قرارگیرد. هرچند در تهیه آن ما به شما کمک خواهیم کرد. محتوای متغیر میتوانید توسط شما ایجاد شود یا در قالب قراردادی جداگانه توسط تیم ما آماده و منتشر گردد.

بله. ما به شما آموزش میدهیم که چگونه اینکار را انجام دهید. شما برای انجام آن هیچ احتیاجی به دانش کدنویسی و یا تخصص کامپیوتر نخواهید داشت. فقط کاربا کامپیوتر و آشنایی با نرم افزار های ویرایش متن مانند word کافیست.

از اینجا برای ما پیغام بگذارید یا با شماره ۸۲۸۰۷۲۷۱ تماس بگیرید.

آخرین پروژه های انجام شده